Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

SAN-EN NeoPhoenix - Seahorses Mikawa 20.04.2025

Odświeżać
Zakończone 20/04 02:05
C
K1
K2
K3
K4
SAN-EN NeoPhoenix NEO
73
22
24
17
10
Seahorses Mikawa SEM
89
24
27
21
17

Główne wydarzenia

Kwartał 1
22 : 24
2 - 0
SAN-EN NeoPhoenix
2
3 - 0
SAN-EN NeoPhoenix
2
6 - 3
Seahorses Mikawa
2
10 - 8
Seahorses Mikawa
2
11 - 11
Seahorses Mikawa
2
11 - 17
Seahorses Mikawa
2
15 - 19
Seahorses Mikawa
2
15 - 22
Seahorses Mikawa
2
17 - 22
SAN-EN NeoPhoenix
2
19 - 24
Seahorses Mikawa
2
22 - 24
SAN-EN NeoPhoenix
2
Kwartał 2
24 : 27
24 - 27
Seahorses Mikawa
2
24 - 30
Seahorses Mikawa
2
27 - 33
Seahorses Mikawa
2
27 - 36
Seahorses Mikawa
2
27 - 39
Seahorses Mikawa
2
27 - 41
Seahorses Mikawa
2
29 - 41
SAN-EN NeoPhoenix
2
30 - 41
SAN-EN NeoPhoenix
2
33 - 41
SAN-EN NeoPhoenix
2
33 - 43
Seahorses Mikawa
2
38 - 43
SAN-EN NeoPhoenix
2
38 - 45
Seahorses Mikawa
2
38 - 46
Seahorses Mikawa
2
41 - 49
Seahorses Mikawa
2
44 - 51
Seahorses Mikawa
2
46 - 51
SAN-EN NeoPhoenix
2
Kwartał 3
17 : 21
48 - 51
SAN-EN NeoPhoenix
2
51 - 51
SAN-EN NeoPhoenix
2
53 - 51
SAN-EN NeoPhoenix
2
53 - 53
Seahorses Mikawa
2
53 - 54
Seahorses Mikawa
2
53 - 55
Seahorses Mikawa
2
56 - 57
Seahorses Mikawa
2
58 - 59
Seahorses Mikawa
2
58 - 61
Seahorses Mikawa
2
58 - 64
Seahorses Mikawa
2
58 - 68
Seahorses Mikawa
2
60 - 68
SAN-EN NeoPhoenix
2
62 - 71
Seahorses Mikawa
2
63 - 72
Seahorses Mikawa
2
Kwartał 4
10 : 17
65 - 74
Seahorses Mikawa
2
65 - 77
Seahorses Mikawa
2
65 - 80
Seahorses Mikawa
2
65 - 82
Seahorses Mikawa
2
67 - 85
Seahorses Mikawa
2
69 - 87
Seahorses Mikawa
2
73 - 89
Seahorses Mikawa
2
Załaduj więcej

Łeb w łeb

SAN-EN NeoPhoenix NEO
SEM Seahorses Mikawa
Wygrywa
Wygrywa
0
5
Wszystkie mecze

Tabela

B1 League
# Zespół GP Z S SP
1. Utsunomiya Brex/Ryukyu Golden Kings Okinawa
60 48 12 5074:4507
2. SAN-EN NeoPhoenix
59 47 12 5355:4691
3. Ryukyu Golden Kings Okinawa
60 46 14 5129:4581
4. Toyota Alvark Tokyo
60 44 16 4566:4211
5. Chiba Jets
60 42 18 4913:4567
6. Gunma Grane Thunders/Toyota Alvark Tokyo
60 39 21 4649:4294
Central Conference
# Zespół GP Z S SP
1. SAN-EN NeoPhoenix
59 47 12 5355:4691
2. Toyota Alvark Tokyo
60 44 16 4566:4211
3. Seahorses Mikawa
60 39 21 4903:4562
4. Nagoya Diamond Dolphins
60 35 25 4928:4765
5. Nagoya Fighting Eagles
60 30 30 4689:4756
6. Sun Rockers Shibuya
60 30 30 4356:4252
Pokaż więcej

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć wynik
SAN-EN NeoPhoenix
NEO - %
Seahorses Mikawa
SEM - %

Przewidywania

Strona główna/Wyjazd
Największa szansa na wynik 73%
Przejdź do przewidywań

Mecz koszykówki SAN-EN NeoPhoenix kontra Seahorses Mikawa — 20.04.2025 odbędzie się w ramach turnieju Mistrzostwa Japonii. B-liga i rozpocznie się o 02:05. Na fscore.pl każdy kibic będzie mógł zapoznać się ze statystykami i wynikami meczu koszykówki. Ponadto możesz obejrzeć mecz koszykówki SAN-EN NeoPhoenix - Seahorses Mikawa online w dobrej jakości bez rejestracji. Koszykówka dziś jeszcze bardziej dostępna dla wszystkich użytkowników domeny fscore.pl.

Mecz koszykówki SAN-EN NeoPhoenix kontra Seahorses Mikawa

Możesz oglądać transmisję na żywo z gry na , a także przeczytać transmisję tekstową na fscore.pl. Aby nie przegapić pojedynku 20 Kwi 2025 pomiędzy drużynami SAN-EN NeoPhoenix - Seahorses Mikawa dodaj grę do "Moich gier". W ten sposób możesz szybko znaleźć dopasowanie. Zezwól również witrynie na wysyłanie powiadomień, które powiadomią Cię o rozpoczęciu gry.

Gry w koszykówkę

Najbliższe gry zespołowe SAN-EN NeoPhoenix i Seahorses Mikawa: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%

Ostatnie mecze koszykówki i wyniki drużyn SAN-EN NeoPhoenix:

  • SAN-EN NeoPhoenix - Nagoya Diamond Dolphins 03 Maj 2026 93:79 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • SAN-EN NeoPhoenix - Nagoya Diamond Dolphins 02 Maj 2026 89:66 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • Seahorses Mikawa - SAN-EN NeoPhoenix 26 Kwi 2026 76:73 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • Seahorses Mikawa - SAN-EN NeoPhoenix 25 Kwi 2026 87:67 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • SAN-EN NeoPhoenix - Toyama Grouses/Nagasaki Velca 22 Kwi 2026 94:86 Mistrzostwa Japonii. B-liga

Ostatnie mecze koszykówki i wyniki drużyn Seahorses Mikawa:

  • Seahorses Mikawa - Ryukyu Golden Kings Okinawa 09 Maj 2026 79:82 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • Seahorses Mikawa - Ryukyu Golden Kings Okinawa 08 Maj 2026 65:79 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • Seahorses Mikawa - Koshigaya Alphas 03 Maj 2026 75:98 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • Seahorses Mikawa - Koshigaya Alphas 02 Maj 2026 83:75 Mistrzostwa Japonii. B-liga
  • Seahorses Mikawa - SAN-EN NeoPhoenix 26 Kwi 2026 76:73 Mistrzostwa Japonii. B-liga